POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana/Państwa danych osobowych jest P.H.U. BitNet S.C. z siedzibą: ul. Stodolna 4 27-530 Ożarów

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w P.H.U. BitNet S.C. możliwy jest pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pana/Pani/Państwa dane osobowe przetwarzane będą przede wszystkim w celu świadczenie usług telekomunikacyjnych i świadczenie pozostałych usług takich jak budowa systemów monitoringu, systemów alarmowych, systemów ppoż, sieci komputerowych, usług informatycznych i innych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a, - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

4) odbiorcami Pana/Pani/Państwa danych osobowych mogą być podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora min.: Evio Polska SP. z o.o. al. Niepodległości 27 61-714 Poznań w przypadku świadczenia usługi telewizji światłowodowej, Forweb S.C. l. Łagiewnicka 54/56 91-463 Łódź w przypadku serwisowania oprogramowania ISP, firmy kurierskie, Poczta Polska.

6) Pana/Pani/Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat od daty zakończenia umowy i świadczenia usług Ustawa z dnia 29września 1994r. o rachunkowości

7) posiada/posiadają Pani/Pan/Państwo prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

8) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

9) Pana/Pani/Państwa dane nie będą poddane zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji (profilowaniu).